The3
Najlepszy zespół na wesele

Planując organizację wesela Parze Młodej zależy na tym, by Goście bawili się do białego rana i miło wspominali całe przyjęcie. Aby ten scenariusz miał szansę na realizację, niezbędna jest odpowiednia oprawa muzyczna oraz orkiestra weselna, która porwie weselników do tańca.

Nasz zespół dysponuje bogatym repertuarem utworów idealnych na wesele. Gramy muzykę, którą wszyscy znają; największe hity polskiej i zagranicznej sceny muzycznej, romantyczne włoskie utwory, przeboje lat 70., 80., 90. oraz najnowsze single obiecujących artystów. W trakcie wesela obserwujemy gusta Gości i dopasowujemy się do nich, by bawili się jak najlepiej i nie chcieli schodzić z parkietu.

Orkiestra weselna ma jeszcze jedno odpowiedzialne zadanie – zintegrowanie dwóch rodzin oraz zaangażowanie ich do wspólnej zabawy. Okazją do tego są oczepiny, w których udział Goście będą wspominać jeszcze przez długi czas. Wszystkie zabawy prowadzimy w sposób kulturalny, często wprowadzając nowości, aby zaskakiwać weselników i wspólnie świetnie się bawić!